There was an error in this gadget

Followers

Thursday, March 18, 2010

just suka2 jer....

aslmkm......lma xupdate blog ni....maaf la sbb sibuk dgn study. Sekrg ni tgh cuti mid sem, sbb 2 ada peluang nk update, what i can say....ak hepi gile bila dpt blk kg. xstress, klau kt poli 2 ak xleh jd diri ak...at kedah.,.ak hepi dpt lepak2 dgn member2... dpt drive keta...ada jer apa yg ak xdapt wt kat sana.....bkn maksud ak kat sna teruk....bg ak kt sana lah mengajar ak mengenal owg yg mempunyai pelbagai ragam dan citer..d sana mngajar ak pelbagai jenis manusia kt muka bumi ni.....ada yg hiprikit ...ada yg plastik.....cam2 la...bg ak berdiam lebih baik.

No comments:

Post a Comment